Illegal Dumping La Kaydiiyey

10 Pleasant St Fitchburg, MA 01420, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

10062277

Submitted To:

Fitchburg, MA

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

12 jeer

Xaafadda:

Fitchburg

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Mattress

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of materials were dumped?
J. Furniture/Appliances
S. Description
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.