Rodent Infestation (Exterior Only) La Kaydiiyey

44 S 12th St Newark, NJ, 07107, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

10204592

Submitted To:

City of Newark

Category:

Rodent Infestation (Exterior Only)

Arkay:

15 jeer

Xaafadda:

Fairmuont

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Large rodents running around the exterior of the property

sidoo kale waydiiyey...
S. Please select location
J. Backyard of Occupied Property

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.