Squatting and dumping La Kaydiiyey

973 26th St Oakland, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1047385

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

376 jeer

Xaafadda:

McClymonds

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

514298

Sharraxaadda

Tub on the sidewalk filled with trash, stolen trash cans over flowing and no waste pick up provided. Graffiti on garage, sidewalks, and house.


5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.