Trash and Recycling Issues Fur

123 Walnut Street Holyoke, MA 01040, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1048550

Submitted To:

City of Holyoke

Category:

Trash and Recycling Issues

Arkay:

964 jeer

Xaafadda:

Holyoke

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Several overflowing dumpsters


  • DPW Admin (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • joshknox (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Mayor's Office Admin.no (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Rachael (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallo Cusub

Waxaan rabaa...