Utility Repair La Kaydiiyey

2221 14th St Nw Washington D.C., DC 20009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

105185

Submitted To:

DC 311

Category:

Utility Repair Issue

Arkay:

482 jeer

Xaafadda:

Meridian Hill

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

11-00164855

Taag gareeyey:

pothole

Sharraxaadda

manhole labelled "sewer" has been leaking a steady stream of water for at least 36 hours


5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.