Tree Down in the Roadway La Kaydiiyey

511-599 S Wingate St Wake Forest, NC, 27587, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

10685068

Submitted To:

Town of Wake Forest

Category:

Tree Down in the Roadway

Arkay:

105 jeer

Xaafadda:

Wake Forest

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, tree

Sharraxaadda

Tree down on roadway across one lane

sidoo kale waydiiyey...
S. Please contact 911 if this is before 7am or after 3:30pm, Monday - Friday or on any Federal Holidays.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.