Parkway Maintenance (including Landscape Maintenance Districts and City Trees) La Kaydiiyey

2135 Lenita Cir Corona, CA, 92882, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

10777587

Submitted To:

Corona

Category:

Parkway Maintenance (including Landscape Maintenance Districts and City Trees)

Arkay:

72 jeer

Xaafadda:

Corona

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, sidewalk

Sharraxaadda

Tree is getting to big and is ruining the side walk and walkpaths to house


2 Faallada

  • La qiray City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.