Dead Animal La Kaydiiyey

75 Hume Ave Medford, MA 02155, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

10800138

Submitted To:

City of Medford

Category:

Dead Animal

Arkay:

35 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Dead but largely intact bunny in middle of road, near intersection of Hume Ave and Sunset Ave we got to go

sidoo kale waydiiyey...
S. What type/size animal?
J. Small (cat, raccoon, squirrel, woodchuck, etc)

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.