Property Maintenance La Kaydiiyey

1517 Frazer N.W. Canton, Ohio Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 8190

Bixi Aqoonsiga:

1083270

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Property Maintenance

Arkay:

286 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://cantonohio.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

High Grass/ trash pile in side yard in alley


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.