Tree Pruning Request La Kaydiiyey

13 Wheelwright Rd Medford MA 02155, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

10951403

Submitted To:

City of Medford

Category:

Tree Pruning Request

Arkay:

71 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Tree seems dead and may need to be cut/ replaced

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the address?
J. 13 wheelwright Road
S. Is the tree on public or private property?
J. Public
S. Other - please be as descriptive as possible.
J. no leaves on tree. needs to be examined by expert

4 Faallada

  • Medford, MA (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Eric-Forestry (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Isticmaale bilaa aqoonsi ah SeeClickFix (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Eric-Forestry (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.