Sign Issue La Kaydiiyey

701-717 Chamberlain St Raleigh, NC, 27607, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

10998934

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Sign Issue

Arkay:

10 jeer

Xaafadda:

Wade

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

1201989

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

Unknown vehicle hit no parking sign, which is now broken in the street.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of sign is it?
J. Parking
S. Please describe the location and issue. (i.e. Intersection, Cross Street, etc)
J. Chamberlain St, just north of Bedford

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.