Animal Issues La Kaydiiyey

186-202 Manning St Town of Needham, MA, 02494, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

11139604

Submitted To:

Town of Needham

Category:

Animal Issues

Arkay:

10 jeer

Xaafadda:

Needham

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

skunk pickup

sidoo kale waydiiyey...
S. Where is the animal located (i.e. middle of the road, on the sidewalk, etc)?
J. sidewalk
S. Please provide any additional information about the animal issue to assist Town employees in remediating the situation.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.