Storm Drain Clog La Kaydiiyey

1500-1502 Chester Rd Raleigh, NC, 27608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

11283325

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Storm Drain Clog

Arkay:

30 jeer

Xaafadda:

Wade

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

1242826

Taag gareeyey:

drain problem

Sharraxaadda

Clogged drain

sidoo kale waydiiyey...
S. Is there standing water?
J. No
S. Where is the standing water?
J. Other
S. Please describe the issue.
J. Sediment clogging drain. Empties into our yard in heavy rains.

2 Faallada

  • La qiray City of Raleigh 3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Raleigh 3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.