Miscellaneous La Kaydiiyey

24 Gooch Street Melrose, MA, 02176, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

11430970

Submitted To:

City of Melrose

Category:

Miscellaneous

Arkay:

23 jeer

Xaafadda:

Melrose

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

24 Gooch has cars parked out on the sidewalk making it impossible for wheelchairs/walkers to pass

sidoo kale waydiiyey...
S. Please explain the issue:
J. Cars parked on sidewalk

3 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.