Area Light Out La Kaydiiyey

1120 Fanning Dr Wake Forest, NC, 27587, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

11539252

Submitted To:

Town of Wake Forest

Category:

Area Light Out

Arkay:

65 jeer

Xaafadda:

Wake Forest

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

The street lamp is out in front of our home at 1120 Fanning Drive.

sidoo kale waydiiyey...
S. Y="Yes"|N="No"
J. N

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.