Sidewalk/Curb Maintenance La Kaydiiyey

1004 Fullerton Ave Corona, CA 92879, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

11555647

Submitted To:

Corona

Category:

Street Rehabilitation (slurry seals, cracking, erosion, major repairs)

Arkay:

17 jeer

Xaafadda:

Corona

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Need sidewalks on Barth St. Literally right across from an elementary school and there are no sidewalks.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Request
J. MISSING SIDEWALK

3 Faallada

  • City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.