Litter/Debris/Garbage La Kaydiiyey

231 Dwight St Jersey City, NJ, 07305, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

11584915

Submitted To:

Litter

Category:

Litter/Debris/Garbage

Arkay:

27 jeer

Xaafadda:

Greenville

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Litter/Debris/Garbage is all over the front/street in a big lot near Bethany Brown Memorial Church. Needs to be cleaned.

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of the Litter/Garbage
J. Other - Explain in Description

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.