Vacant Lot La Kaydiiyey

1445 Florida Avenue Northwest Washington, DC 20009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1168115

Submitted To:

DC 311

Category:

Vacant Lot - Public Property Only

Arkay:

47 jeer

Xaafadda:

Meridian Hill

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00192792

Sharraxaadda

Large gutter hanging perilously over entrance to the building and entrance to adjacent row home. Gutter poses immediate danger in the wind.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.