Illegal Dumping La Kaydiiyey

1133-1299 Irving Street Northwest Washington, DC 20010, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1169296

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1205 jeer

Xaafadda:

Columbia Heights

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00193034

Sharraxaadda

Please remove couch. Second request after first request was incorrectly "resolved"


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.