Illegal Dumping La Kaydiiyey

3754-3798 8th Street Northwest Washington, DC 20011, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1175649

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1100 jeer

Xaafadda:

Petworth

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00197024

Sharraxaadda

mattress has been on the corner for 2 weeks. reported twice. intersection of 8th, NH ave and Quincy NW


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.