Snow Removal from Public Sidewalk La Kaydiiyey

1016 N Hampshire Ave Mason City, IA, 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

11822409

Submitted To:

Mason City

Category:

Snow Removal from Public Sidewalk

Arkay:

17 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.