Illegal Dumping La Kaydiiyey

3712-3722 Hayes Street Northeast Washington, DC 20019, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 14280

Bixi Aqoonsiga:

1183237

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

111 jeer

Xaafadda:

Deanwood

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00200443

Sharraxaadda

Mattresses and couch cushions have been abandoned on the north side of the street.


  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.