Illegal Dumping La Kaydiiyey

1051-1099 35th Street Oakland, CA 94608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1207477

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1058 jeer

Xaafadda:

Clawson

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

531237

Sharraxaadda

Dumping right next to the no dumping sign.


5 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • George (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Dogtown (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • George (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.