Junk, Rubbish and Refuse La Kaydiiyey

419 19th St Se Mason City, Iowa, 50401 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

12124301

Submitted To:

Mason City

Category:

Junk, Rubbish and Refuse

Arkay:

11 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on private property?
J. Yes

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.