Street Maintenance (Shopping Carts/Appliances/Debris/pot holes/illegal dumping in right of way) La Kaydiiyey

El Cerrito Rd & Exit 92 Corona, CA, 92881, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

12311652

Submitted To:

Corona

Category:

Street Maintenance (Shopping Carts/Appliances/Debris/pot holes/illegal dumping in right of way)

Arkay:

46 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Weeds growing out the cracks the street

sidoo kale waydiiyey...
S. Type or Request
J. WEEDS IN RIGHT OF WAY

3 Faalladas

  • City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Councilmember Wes Speake (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.