Trash & Debris not in the street La Kaydiiyey

530 Avon Lansing, Michigan Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1070

Bixi Aqoonsiga:

1262295

Submitted To:

City of Lansing

Category:

Trash & Debris not in the street

Arkay:

921 jeer

Xaafadda:

Lansing

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

2 car garage filled with trash, old appliances, no doors on it


  • David (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Everett Drive (Isticmaale Diiwaangashan)

  • AndWeReWalking (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jan (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Weariness (Isticmaale Diiwaangashan)

  • SchraderEnviro (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Carol Wood (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Iris Smith (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jan (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.