Illegal Dump La Kaydiiyey

58-60 Wyoming Avenue Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1266898

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Illegal Dumping or Abandoned Property

Arkay:

208 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W004306-090214

Sharraxaadda

TV

sidoo kale waydiiyey...
S. Request/Concern Description
J. TV

2 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.