Overgrown Grass/Weed La Kaydiiyey

738 10th St Ne Mason City, Iowa, 50401 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

12764023

Submitted To:

Mason City

Category:

Overgrown Grass/Weed

Arkay:

30 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


2 Faallada

  • La qiray Carissa Blum (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Carissa Blum (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.