Sidewalk/Curb Repair & Replacement La Kaydiiyey

30 Acorn Street MALDEN, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1279891

Submitted To:

City of Malden

Category:

Sidewalk or Curb Repair

Arkay:

362 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 1

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W004514-091214

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

see attached phot- again this is less than 3-6 months old

sidoo kale waydiiyey...
S. Request/Concern Description
J. sidewalk curb concrete is falling apart...this is less than 3 months old
S. Urgent/Dangerous Yes/No
J. No

2 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.