Signals / Signs La Kaydiiyey

1600-1662 U.S. 70 Raleigh, NC 27608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2325

Bixi Aqoonsiga:

1282124

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Signals / Signs

Arkay:

777 jeer

Xaafadda:

Five Points

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

2 illegal signs in ROW and median on Glenwood in front of Underwood Elementary . Placed by (NCTeacherFreedom.com a project of the Civitas Institute)


  • La xidhay 5 pts resident (Martida)

  • gregflynn (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Reopened gregflynn (Isticmaale Diiwaangashan)

  • 5 pts resident (Martida)

  • La xidhay SeeClickFix Moderators (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.