Property Board Up La Kaydiiyey

1252 Woodland Avenue Northwest Canton, OH 44703, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2865

Bixi Aqoonsiga:

1288128

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Property Board Up

Arkay:

599 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

House is burned, missing windows, not boarded up, has to be a health/safety issue.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.