Traffic Signal / Streetlight La Kaydiiyey

39 N Gould Rd Columbus, Ohio, 43209 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

13174688

Submitted To:

City of Bexley

Category:

Traffic Signal / Streetlight

Arkay:

10 jeer

Xaafadda:

Bexley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

streetlight out at 39 N Gould Rd.

sidoo kale waydiiyey...
S. Description of issue
J. Streetlight out

3 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.