Tree Down in Row La Kaydiiyey

18649 Dale Detroit, Mi Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1332593

Submitted To:

City of Detroit

Category:

Tree Issue

Arkay:

921 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

Branch Down

sidoo kale waydiiyey...
S. If exact address is unknown, please provide the nearest address to the problem.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. What is the nature of the problem?
J. Tree Down
S. Is access to a sidewalk, street, driveway or property blocked?
J. Yes
S. Where is the tree located?
J. Berm (area between sidewalk and street)

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.