Tree La Kaydiiyey

365-391 Pleasant Street Malden, MA 02148, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1337598

Submitted To:

City of Malden

Category:

Tree - All Other

Arkay:

318 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W005332-102714

Sharraxaadda

Tree by other flagpole will need a trim soon too.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Tree Request
J. Trim
S. Request/Concern Description
J. State flag outside Beebe keeps getting caught in the trees. Not sure why they planted these trees so close to the flagpoles.
S. Urgent/Dangerous Yes/No
J. No

2 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.