Debris on vacant lot La Kaydiiyey

2666 Megan Ct Palm Harbor, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2225

Bixi Aqoonsiga:

1337905

Submitted To:

Pinellas County

Category:

Other

Arkay:

1307 jeer

Xaafadda:

Palm Harbor

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Vacant lot between 238 and 246 Talley Rd Palm Harbor 34684 is overgrown and being used as a dumping ground (possibly by neighbors?)


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.