Illegal Dumping La Kaydiiyey

1618 8th Street Northwest Washington, DC 20001, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1341140

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

53 jeer

Xaafadda:

Shaw

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00300753

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.