Illegal Dumping La Kaydiiyey

1727 North Capitol Street Northeast Washington, DC 20002, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1351555

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

539 jeer

Xaafadda:

Eckington

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00306703

Sharraxaadda

This is on the tree lawn of Randolph NE between north capitol and lincoln. It is a huge pile of trash, and rats are infesting it.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.