Horrible intersection La Kaydiiyey

169 Uhland Terrace Ne Washington, District of Columbia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1150

Bixi Aqoonsiga:

1384412

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

627 jeer

Xaafadda:

Eckington

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00322969

Sharraxaadda

Neighbors dumped unwanted items from their home in front of their house on the sidewalk.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.