Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

13 Duck Mill Rd Fitchburg, MA 01420, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

13951630

Submitted To:

Fitchburg, MA

Category:

Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup

Arkay:

340 jeer

Xaafadda:

Fitchburg

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

missed trash pick up

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this for Trash, Recycling, Yard Waste, or More than One
J. Trash
S. Was your entire street missed or just your address alone?
J. the entire street
S. Please describe what items were missed:
J. trash barrel

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.