Dangerous Building/Abandoned house La Kaydiiyey

516 North Deleware Mason City, Iowa Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1405808

Submitted To:

Mason City

Category:

Dangerous Building/Abandoned house

Arkay:

257 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.masoncity.net

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

This area looks like a ghetto

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the building/house open?
J. yes

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.