Illegal Dumping La Kaydiiyey

200 Blk Kenilworth Ave Ne Washington District of Columbia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1419893

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

82 jeer

Xaafadda:

Deanwood

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00340862

Sharraxaadda

Several piles of old tires...approx 3 blks long.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.