Police (Non-Emergency - For an emergency dial 9-1-1) La Kaydiiyey

1695 Dawn Ridge Dr Corona CA 92882, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

14263110

Submitted To:

Corona

Category:

Police (Non-Emergency - For an emergency dial 9-1-1)

Arkay:

128 jeer

Xaafadda:

Corona

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Impiden side walk traffic
1687 dawn ridge

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Issue
J. Illegal Parking

2 Faalladas

  • City of Corona (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Corona Police Department (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.