TRASH EVERYWHERE! La Kaydiiyey

2200 W Cary St Richmond, VA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

142681

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Trash/Bulk Pick-ups

Arkay:

1259 jeer

Xaafadda:

The Fan

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.richmondgov.com

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

five residences using one supercan, trash all over sidewalk routinely now collecting in a corner by residence. Gross.


1 Faallada

  • La xidhay cityofrichmond (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.