Snow Removal - Public Roads and Sidewalks La Kaydiiyey

104-108 Woodland Rd Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1481461

Submitted To:

City of Malden

Category:

Snow/Ice on Streets

Arkay:

490 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W007143-021015

Taag gareeyey:

sidewalk, snow

Sharraxaadda

Roads not plowed.

sidoo kale waydiiyey...
S. Plowing Request Type
J. Plowing or Sand/Salt
S. Request/Concern Description
J. Hills are supposed to be a priority, but Woodland Rd hasn't seen a plow since early yesterday. with 4wd, I was slipping all over the road.

2 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.