Street Sign - New Or Missing La Kaydiiyey

248 Salisbury St Worcester MA 01609, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

14984550

Submitted To:

City of Worcester

Category:

Street Sign - New Or Missing

Arkay:

69 jeer

Xaafadda:

Worcester

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

1920

Sharraxaadda

Monadnock Rd sign is missing

sidoo kale waydiiyey...
S. Which street is in need of a replacement sign?
J. Monadnock
S. What is the intersection where the sign is needed?
J. Monadnock and Salisbury
S. Is the pole still at the location?
J. No

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.