Sidewalk Defective La Kaydiiyey

40 Metcalf St Worcester MA 01609, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

14999029

Submitted To:

City of Worcester

Category:

Sidewalk Defective

Arkay:

27 jeer

Xaafadda:

Worcester

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

1942

Sharraxaadda

The road and sidewalk is torn up between 40-44 Metcalf street

sidoo kale waydiiyey...
S. How long has this condition existed?
J. Decades
S. How is the sidewalk defective?
J. It's scrapes cars and often gets tripped on by people walking by

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.