Snow on Streets La Kaydiiyey

117 Bower St Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1501962

Submitted To:

City of Malden

Category:

Snow/Ice on Streets

Arkay:

188 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W007580-022515

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Plowing Request Type
J. Plowing or Sand/Salt
S. Request/Concern Description
J. Hi, we have a ton of ice at the very end of Bower St due to the plows not being up there the last couple of storms... could we get some sand/salt on this to help melt it.. Thank you

2 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.