Snow/Ice on Sidewalks La Kaydiiyey

188 Washington Street Malden, MA 02148, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1515087

Submitted To:

City of Malden

Category:

Snow/Ice on Sidewalks

Arkay:

191 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W007799-030515

Sharraxaadda

Sidewalk blocked by snow. most of Washington St between Winter and Clifton pretty bad, sidewalk-wise. Makes it difficult to walk to Oak Grove using sidewalk. Walking in narrowed road not a great alternative.


2 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.