Missed Trash/Recycling/Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

16 Prospect Terrace Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1516494

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Missed Pickup

Arkay:

1083 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W007836-030615

Taag gareeyey:

pothole, trash

Sharraxaadda

Recycling for whole street missed again

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Trash Missed
J. Residential Recycling

2 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.