Illegal Dumping La Kaydiiyey

2945-2999 Poplar Street Oakland, CA 94608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1518480

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1487 jeer

Xaafadda:

McClymonds

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

570378

Sharraxaadda

Pic


7 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.